Üye Girişi
E-Posta Adresi:
Şifre:

Şifremi Unuttum!
Üye Ol

E-Bülten
E-Posta Adresiniz:Göze Çarpan ÜrünlerBritish Flag Tulum

104,90 ₺
49,90 ₺Zac Tri T-Shirt

69,90 ₺
44,90 ₺Azure Liberty Elbise

189,90 ₺
99,90 ₺Roger Distressed T-Shirt

79,90 ₺
49,90 ₺Best of British T-Shirt

59,90 ₺
44,90 ₺


Yardım
Sipariş verdiğim ürünlerin ödemesini ne şekilde gerçekleştirebilirim?
Ödemeleriniz için sadece kredi kartı kabul edilmektedir. Siparişi tamamladığınız esnada sizden kredi kartı bilgileriniz istenecektir. Havale ya da peşin ödeme seçeneklerimiz bulunmamaktadır. Kredi kartı ile ödeme sürecindeki işlemler Garanti Bankası güvencesi ile yürütülmektedir. Ödeme sürecinde üyelerden alınan kredi kartı bilgileri Gokido.com veya ona hizmet veren şirketler tarafından kesinlikle saklanmamaktadır.

Satın aldığım ürünleri hangi kargo şirketi ile gönderiyorsunuz?
Ürünlerimiz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Ürünler, satınalma işlemi sırasında belirttiğiniz adrese teslim edilir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumda, paketinizi en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden alabileceğinize dair size bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeden paketinizi almamanız durumda ise paketiniz bize iade edilir.

Sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle rica ediyoruz.

Kargo ücretini nasıl öğrenebilirim?
Kargo ücreti, gönderim yapılan tüm il ve adresler için 6,90 TL'dir. Bu tutar, siparişi tamamladığınız esnada faturanıza yansıtılacaktır. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücreti alınmamaktadır.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
Aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade etmeniz mümkündür. İade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız kredi kartına iade edilecektir.

İade edilmek istenen ürünler, kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak orijinal etiketleri ile birlikte iade edilmelidir. Ürünler, varsa hediyesi ve aksesuarları ile birlikte ve mutlaka orijinal paketleri içerisinde eksiksiz olarak geri gönderilmelidir.

İade etmek istediğiniz ürünleri faturanızın üzerindeki iade bölümünü eksiksiz doldurarak, faturanın bir nüshası ile birlikte aşağıdaki adrese gönderiniz. Gönderimleriniz için Yurtiçi Kargo’yu (444 9999) arayabilirsiniz.

Elvan Tekstil, İthalat, İhracat ve Dahili Ticaret
Gökalp Mahallesi, 39. Sokak No: 17
34020 Zeytinburnu, İstanbul-Türkiye

Satın aldığım ürün hasarlı veya hatalı gelirse ne yapmalıyım?
Sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Böyle bir durum söz konusu olduğunda, ürünü teslim almayacağınız için herhangi bir ilave kargo ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

Ürünle ilgili kargodan kaynaklanan hasarı sonradan tespit etmeniz durumunda ise lütfen iletişim sayfamızdan mail atarak bize ulaşınız. Şikayetinizle ilgili size en kısa sürede size geri dönülecektir. Ancak, tutanak olmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle rica ederiz.

Satın aldığım ürünü değiştirebilir miyim?
Sitemizde yer alan ürün çeşit ve bedenleri stoklarla sınırlı olduğu için satın aldığınız ürünü başka bir renk veya bedeni ile değiştirmeniz mümkün olmayabilir. Bu sebeple, ürününüz için iade işlemi gerçekleştirmeniz ve satın almak istediğiniz farklı bir ürün var ise, yeniden işlem yapmanız gerekmektedir.

Değiştirmek istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde aşağıdaki adrese iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün(ler)i faturanızın üzerindeki iade bölümünü eksiksiz doldurarak, faturanın bir nüshası ile birlikte aşağıdaki adrese gönderiniz. Gönderimleriniz için Yurtiçi Kargo’yu (444 9999) arayabilirsiniz.

Elvan Tekstil, İthalat, İhracat ve Dahili Ticaret
Gökalp Mahallesi, 39. Sokak No: 17
347020 Zeytinburnu, İstanbul-Türkiye

Satın aldığım ürünler ne zaman elime ulaşır?
Satın aldığınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo'nun teslimat yaptığı bütün illere gönderim yapılmaktadır.

İndirim veya hediye kuponlarımı nasıl kullanabilirim?
Sahip olduğunuz indirim veya hediye kuponunu siparişleriniz esnasında kullanabilirsiniz. Tutarı ödemeden önce sizden varsa kupon kodunu girmeniz istenecek ve ilgili indirim tutarı toplam tutarınızdan düşülecektir. Her siparişiniz için sadece bir adet indirim veya hediye kuponu kullanabilirsiniz. Kullandığınız hediye kupon miktarının, toplam alışveriş tutarınızdan çok olmaması gerekmektedir.

facebook twitter

2011 Gokido by fermat

ortak ödeme