Üye Girişi
E-Posta Adresi:
Şifre:

Şifremi Unuttum!
Üye Ol

E-Bülten
E-Posta Adresiniz:Göze Çarpan ÜrünlerPettiskirt

184,90 ₺Rosette Atlet

99,90 ₺Rosette Atlet

99,90 ₺Pettiskirt

184,90 ₺Red Check Gömlek

109,90 ₺
54,90 ₺


Kullanım Şartları
Değerli müşterilerimiz, sitemizi kullanmadan önce sizden aşağıda belirtilmiş olan kural ve hususları dikkatle okumanızı rica ediyoruz. Burada belirtilen kuralların herhangi birinin sizin için uygun olmaması durumunda lütfen siteyi kullanmayınız. Siteyi kullanıyor olmanız ve üyelik için kişisel bilgilerinizin yer aldığı formu doldurmanız, bu kural ve hususları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Sitemiz, vermiş olduğunuz bilgilerin korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilen kuralları benimsemektedir.


  • Sitemizde yer alan bilgi ve işlemlerin güvenliği Fermat Bilgisayar Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır. Kredi kartı ve banka işlemleri ise bizden bağımsız olarak Garanti Bankası ve kullanıcı arasında online olarak gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileri ve şifresi, Fermat Bilgisayar Ltd. Şti tarafından görülmez ve saklanmaz.
  • Kullanıcılarımızın sitemize üye olmak, ürün satın almak veya bilgi güncellemek amaçlı verdikleri bilgiler, kredi kartı bilgileri ve banka bilgileri başka internet kullanıcıları tarafından kesinlikle görülemez.
  • Yasal düzenlemelerin getirdiği sorumluluklarımız uyarınca, kullanıcılarımıza ait üyelik bilgileri gerektiğinde ilgili kuruluşlarla paylaşılabilir. Ayrıca, üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve güncellenmesi; muhtelif ürün ve hizmetlerin Fermat Bilgisayar Ltd. Şti. ve Elvan Tekstil, İthalat, İhracat ve Dahili Ticaret ile ilgili iş ortakları ve tedarikçileri tarafından sağlanması; ürün veya hizmet tutarlarının tahsili ve çeşitli reklam, tanıtım, promosyon, satış ve iletişim amacı ile üyelerin sağlamış oldukları iletişim bilgileri (e-mail, adres, telefon, vb.) ve diğer kişisel bilgiler süresiz olarak kayda alınabilir, saklanabilir, işlenebilir ve gerekli görülen durumlarda paylaşılabilir.
  • Sitemiz üzerinden bağlantı sağlanan diğer internet sitelerinin kullanımı durumunda, yapılan tüm işlemler tamamen o sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile kullanım koşulları çerçevesinde gerçekleşir. Sitemiz üzerinden farklı amaçlarla erişim sağlanan diğer internet sitelerinde oluşabilecek bilgi kullanımı, etik değerler, gizlilik/güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve benzeri kaynaklı hiçbir ihtilaf ve/veya maddi/manevi zarardan Fermat Bilgisayar Ltd. Şti. sorumlu degildir.
  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi ve kullanımı hakkındaki (Fermat Bilgisayar Ltd. Şti. ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınaî haklar ve mülkiyet hakları Fermat Bilgisayar Ltd. Şti.’ye aittir.
  • Fermat Bilgisayar Ltd. Şti.’ye danışmak istediğiniz tüm konular için iletişim sayfamızı kullanabailirsiniz.


Kullanıcı Sözleşmesi
www.gokido.com sitesine üyelik ve/veya alışverişim sırasında vermiş olduğum iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail, vs) ve diğer kişisel bilgilerin üyelik/satış işlemlerinin yapılması, güncellenmesi, keza muhtelif ürün/hizmetlerin Fermat Bilgisayar Ltd. Şti ve Elvan Tekstil, İthalat, İhracat ve Dahili Ticaret ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından tarafıma verilebilmesi/satımı ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları amacı ile süresiz olarak kayda alınmasına; siteniz, Fermat Bilgisayar Ltd. Şti. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanmasına; işlenmesine; ve gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılmasına ve kullanımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

facebook twitter

2011 Gokido by fermat

ortak ödeme